Open Menu
View
View
View
View
View
Open Menu
Open Menu

1. Teknik Destek


Ürünlerimiz ve uygulama yöntemleriyle ilgili her türlü teknik desteği veriyoruz.

En iyi ve etkili sonucu almanız için hangi yüzeyde hangi ürünün ve nasıl uygulanacağı konusunda proje detaylarınıza ve ihtiyacınıza en uygun Elkay çözümünü sizlere önereceğiz.  

Talep ettiğinizde şantiyenizi ziyaret ederek uygulama kontrolü yapabilir veya karşılaştığınız problemlere yerinde teknik destek sağlayabiliriz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya sorun yaşadığınız konularda çözüm bulmak için bizimle iletişime geçin. Her biri konularında uzman Elkay Teknik Danışmanları ihtiyaç duyduğunuz destek ve çözümler ile her zaman yanınızda.
2. Teknik Uygulama Eğitimi ve Sunumlar


Yapı ve doğal taş sektörünün ihtiyaçlarının daha verimli ve etkili karşılanması amacıyla ürün sunum ve uygulama eğitimlerine çok önem veriyoruz. Eğitim programlarımızı doğru bilgi, doğru ürün seçimi ve doğru uygulama prensibiyle hazırlayarak yüksek standartlarda hizmet veriyoruz. 

Elkay sertifikalı eğitim seminerleri ile; uzmanlarımız uygulamalarınıza değer katacak ve kalitesini arttıracak ipuçlarını ve ürünler ile ilgili her türlü bilgiyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır. 

Sentetik ve doğal taşın kullanıldığı tüm projelerde ihtiyaç ve talebe uygun olarak tasarlanmış sunum ve sertifikalı eğitim programımızdan faydalanmak için lütfen bizimle bağlantıya geçin. 

-Profesyonel kullanıcılar, üreticiler, perakendeciler için detaylı ürün ve uygulama eğitimi

-Müteahhit şirketler, planlamacılar, inşaat ve mimari ofisler için ürün tanıtım toplantıları

-Tüketiciler, Mühendislik-Mimarlık Odaları, Kamu ve Üniversiteler için eğitim seminerleri